Ženy jsou v semifinále!

sobota 17.3.2018 | VG

Výjezd do Liberce vyšel florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na sto procent. Po sobotní výhře dokázaly urvat vítězství 6:4 i v nedělním čtvrtém zápase čtvrtfinále, což znamená vítězství v sérii 4:0 a postup do semifinále.

Ženy jsou v semifinále!

 

CF4, 18.3.2018, 14:00
Liberec
4:6(2:1, 0:2, 2:3)
FBC Ostrava
Liberec: Štěpánová – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Veidlová, Čermáková, Leierová – Rumlová, Pekárková, Kronychová – Tomanová, M. Mlejnková, Šamaninová – Vejdělková.
FBC Ostrava: Tomšová – Kotzurová, Patakyová, Grossová, Kajfoszová – Šuranyiová, Pastušková, Lichnová – Káčová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Branky a nahrávky: 1.Leierová (Mlejnková), 12.Mlejnková (Šamanina), 59.Šamanina (Leierová), 60.Mlejnková (Šamanina) - 7.Kotzurová (P.Hudáková), 33.Kapcová (Káčová), 34.K.Hudáková (Lichnová), 43.Lichnová (K.Hudáková), 45.Pastušková (P.Hudáková), 52.Káčová (P.Hudáková). Rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Konečný stav série: 0:4.

Komentář k zápasu

"Předně musíme Liberci poděkovat, že bojoval jak se sluší a patří. Byl kvalitně připravený a sérii nám udělal opravdu těžkou," konstatoval kouč ostravského družstva Jakub Robenek. "Jsem rád, že jsme ji přesto zvládli v nejkratším možném čase bez velkých příprav."
Ostravské florbalistky musely ve čtvrtém duelu série dotahovat po první třetině jednogólové manko. Zpřesnily hru a ve druhé části dvakrát skórovaly, aniž by obdržely branku a do kabin se šlo po čtyřiceti minutách hry za stavu 3:2 pro FBC Ostrava. "Prošli jsme si v sérii těžkými momenty i situacemi, které nám ukázaly, kde máme ještě rezervy," připustil Robenek.
Jeho svěřenkyně však třetí třetinu zvládly, vyhrály ji 3:2 a celý zápas 6:4. Mohly se tak začít radovat zároveň i z vítězství v sérii, které znamená postup do semifinále.
"Dlouhodobě se chystáme na semifinále a věřím, že náš vrchol přijde tam," zdůraznil Robenek.

Fotogalerie

               

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři