Ženy yydřely první výhru

sobota 10.3.2018 | VG

V úvodním zápase čtvrtfinálové série se hráčky FBC ČPP Bystroň Group na výhru dost nadřely, aůe nakonec zvítězili 4:1.

Ženy yydřely první výhru

 

CF1, 10.3.2018, 17:00
FBC Ostrava
4:1(1:1, 0:0, 3:0)
Liberec
FBC Ostrava: Tomšová – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Greiplová – Sedláčková, Pastušková, Káčová – Šromotová, Kapcová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Liberec: Štěpánová – Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Veidlová, Čermáková, Leierová – Rumlová, Pekárková, Kronychová – Tomanová, M. Mlejnková, Šamaninová.
Branky a nahrávky: 6.Greiplová (Šromotová), 54.P.Hudáková (Jurečková), 58.Pastušková (Kapcová), 60.Kapcová (P.Hudáková) - 16.Mlejnková (Pekárková). Rozhodčí: K.Sojka, T.Sojka. Vyloučení: 1:0 navíc Kapcová (OST). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Stav série: 1:0.

Komentář k zápasu

V prvním střetnutí domácí florbalistky sice musely v první třetině přečkat pětiminutové vyloučení Nely Kapcové za sekání, ale byl to v podstatě jediný závažnější zádrhel. Družstvo FBC Ostrava si první bod v sérii připsalo po výhře .
"Z dobrého začátku jsme bohužel dokázali vytěžit jen jeden gól a pak nás hodně přibrzdilo pětiminutové vyloučení," zmínil domácí kouč Jakub Robenek vyloučení Nely Kapcové. "Museli jsme si hodně hrábnout, abychom dokázali získat první bod, ale historie se neptá a bod je tam," ocenil ostravský trenér a vysekl poklonu i soupeři: "Musíme pochválit Liberec, který byl velmi dobře připravený a hrát opravdu houževnatě."
Po prvním střetnutí Robenek odhadoval, že druhé v neděli bude na hřišti k vidění něco zcela jiného. "Uklidníme se a jsem si jist, že uvidíme úplně jiné utkání," prohlásil kouč FBC Ostrava.

Fotogalerie

                                                                                                             

Kompletní fotogalerie

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři