Ženy si pohlídaly výhru nad Židenicemi

sobota 11.11.2017 | VG

Zlepšený výkon ve druhé a především ve třetí třetině přinesl florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava tři body za vítězství v 10. kole extraligy, v němž porazily v Přerově brněnské Židenice 8:3.

Ženy si pohlídaly výhru nad Židenicemi

 

10.kolo, 11.11.2017, 19:30
Židenice
3:8(2:1, 1:3, 0:4)
FBC Ostrava
Židenice: Remešová – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Hyksová, A. Grufíková, Smutná – Mošťková, Dundelová, Novotná – Hřebíčková, Federselová, Sedláčková – Indrová, P. Grufíková, Janečková – Knapová.
FBC Ostrava: Dupčáková – Rybičková, Kotzurová, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Ni-Škopková, Šuranyiová – Pastušková, Ne-Škopková, Káčová – Režnarová, P. Hudáková, Skácelová.
Branky a nahrávky: 17.Hyksová (Pravcová), 19.Novotná (Sedláčková), 40.Sedláčková (Hyksová) - 1.Káčová (Režnarová), 22.Káčová, 24.Ne.Škopková (Rybičková), 39.P,Hudáková (Pastušková), 41.Vrlíková (Rybičková), 47.Káčová (Režnarová), 53.Kotzurová, 54.P.Hudáková (Pastušková). Rozhodčí: Kubáč, Klimecký. Vyloučení: . 2:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 283.

Komentář k zápasu

"Měli jsme špatný vstup do zápasu a to se podepsalo na výkonu v první polovině utkání," připomněl ostravský trenér Jakub Robenek ze zcela povedenou první třetinu, kterou jeho svěřenkyně prohrály 1:2. Ve druhé části už však utkání nabralo pro FBC Ostrava ten správný směr. Hostující družstvo vstřelilo ve druhé dvacetiminutovce tři góly a strhlo vedení na svou stranu.
A třetí třetina ? Ta už byla jednoznačná. Ostravské florbalistky v ní nasázely čtyři branky, aniž by soupeřkám dovolily byť jedinkrát skórovat. "Za třetí třetinu holky zaslouží pochvalu," uznal Robenek. "V sezoně poprvé jsme to dohráli hodně zkušeně a měli jsme vše pod kontrolou," pochvaloval si kouč FBC Ostrava a dodal: "Pro nás je za dané situace důležité vítězství a zbytek není až tak důležitý."

 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři