Další turnaj s Polskem máme za sebou

pondělí 15.5.2017 | Karin Vavrečková |  

O víkendu jsme byli svědky třetího turnaje v rámci projektu „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“, který je finančně podpořen z Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko prostřednictvím Fondu mikroprojektů 2014 - 2020 v Euroregionu Silesia.

Další turnaj s Polskem máme za sebou

 
 
 

V sobotu ráno přijeli hráči z Polska, konkrétně z Opole a Niemodlinu, do naší domácí ČPP Arény v Muglinově. Zde se odehrál třetí turnaj z osmi, v rámci partnerského projektu s Polskem.

Turnaje se, jako pokaždé, zúčastnili elévové, mladší žáci a starší žáci. V každé kategorii opět dominoval náš klub, který všechny porazil. Na tomto turnaji jsme také poprvé mohli vidět naše nejmenší holčičí naděje FBC, které měli zastoupení pouze v kategorii elévů. Hned první zápas se utkaly proti našim klukům, kteří jim nastříleli 7 gólů. Holky se ale nevzdaly a na turnaji skončili třetí, díky výhře nad polským Niemodlinem.

V neděli se polská skupina podívala do hornického muzea, kde zažila pocity horníka od příchodu na šachtu, a to od převlékání v historických řetízkových šatnách, autentické fárání jako na činném dole až po cestu horníka na příslušné důlní pracoviště.

Děkujeme všem za další povedený víkend. Těšíme se na čtvrtý turnaj, který bude probíhat opět v Ostravě v rámci turnaje Ostrava Cup a to 2. – 4. 6.


 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři