Projekt „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“

úterý 10.1.2017 | Karin Vavrečková |  

Náš florbalový klub FBC Ostrava se v průběhu tohoto roku připojuje k projektu s názvem „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“, který je finančně podpořen z Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko prostřednictvím Fondu mikroprojektů 2014 - 2020 v Euroregionu Silesia. Projekt má řešit vzájemné kontakty mezi polskými a českými dětmi, které hrají florbal. Součástí projektu jsou společné tréninky a sportovní setkávání v podobě florbalových, polsko-českých, turnajů.

Projekt „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“

 
 
 

CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_013/0000642

Také řeší společné výlety a návštěvy zajímavých míst, umožňující poznávat dětem atraktivní místa obou zemí v oblasti Slezska. Tento partnerský projekt bude uskutečněn s polskými subjekty - Uczniowski Klub Sportowy „TROLIK“ a Gmina Niemodlin. Projekt potrvá celý rok, čili od ledna 2017 až do prosince 2017. První turnaj zhostíme my, FBC Ostrava, a to hned v lednu, v dubnu pak pojedeme do polské Opole. Další turnaje v Ostravě proběhnou v květnu, červnu a v září. Na Polskou stranu uvítáme v říjnu, listopadu a v prosinci.

Proběhne tedy celkem 8 turnajů a to v jednotlivých věkových skupinách 6-9let; 10-12let; 13-16let. V každé věkové kategorii budou dvě družstva FBC Ostrava a dvě družstva polská. Družstva budou hrát systémem každý s každým podle mezinárodních pravidel florbalu s poupraveným časem hry. V každém turnaji proběhne 18 utkání, která budou řídit kvalifikovaní rozhodčí florbalu. Vítězům se budou předávat ceny, poháry a odměny. Pro děti a trenéry bude zajištěno stravování, ubytování a doprava v rámci prostředků projektu.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři