Kontakt na trenéry

Muži A  (ročník 1998 a starší)

Trenér Martin Smeták
Mobil: +420 737 342 949
E-mail: Martin.Smetak@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Michal Trunkát
Mobil: +420 737 434 177
E-mail: Michal.Trunkát@fbcostrava.cz
Vedoucí mužstva František Trnavský
Mobil: +420 732 676 622
E-mail: Frantisek.Trnavsky@fbcostrava.cz
Masér Rostislav Němec
Mobil: +420 731 414 147
E-mail: Rostislav.Nemec@fbcostrava.cz
Kondiční trenér Jakub Ševčík
Mobil: +420 773 040 841
E-mail: Jakub.Sevcik@fbcostrava.cz


Ženy A  (ročník 1998 a starší)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Lukáš Robenek
Mobil: +420 734 288 190
E-mail: Lukas.Robenek@fbcostrava.cz
Trenér brankařek Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Ing. Aleš Poukar
Mobil: +420 556 688 471 
E-mail: Ales.Poukar@fbcostrava.cz
Fyzioterapeut Václav Jurečka
Mobil: +420 731 417 443
E-mail: Vaclav.Jurecka@fbcostrava.cz

Junioři A (ročník 1999, 2000)

Trenéra Petr Koutný
Mobil: +420 603 362 127
E.mail Petr.Koutny@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Jaroslav Heiser
Mobil: +420 737 314 245
E.mail  Jaroslav.Heiser@fbcostrava.cz

Juniorky A (ročník 1999, 2000)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Lukáš Robenek
Mobil: +420 734 288 190
E-mail: Lukas.Robenek@fbcostrava.cz
Trenér brankařek Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Ing. Aleš Poukar
Mobil: +420 556 688 471 
E-mail: Ales.Poukar@fbcostrava.cz
Fyzioterapeut Václav Jurečka
Mobil: +420 731 417 443
E-mail: Vaclav.Jurecka@fbcostrava.cz

Junioři B (ročník 1999, 2000)

Trenéra Miroslav Kučera
Mobil: +420 604 330 884
E.mail Miroslav.Kucera@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Jaroslav Heiser
Mobil: +420 737 314 245
E.mail  Jaroslav.Heiser@fbcostrava.cz

Dorostenci A (ročník 2001, 2002)

Trenéra Miroslav Kučera
Mobil: +420 604 330 884
E.mail Miroslav.Kucera@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Jaroslav Heiser
Mobil: +420 737 314 245
E.mail  Jaroslav.Heiser@fbcostrava.cz

Dorostenky A (ročník 2001, 2002)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Lukáš Robenek
Mobil: +420 734 288 190
E-mail: Lukas.Robenek@fbcostrava.cz
Trenér brankařek Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Ing. Aleš Poukar
Mobil: +420 556 688 471 
E-mail: Ales.Poukar@fbcostrava.cz
Fyzioterapeut Václav Jurečka
Mobil: +420 731 417 443
E-mail: Vaclav.Jurecka@fbcostrava.cz

Starší žáci A (ročník 2003, 2004)

Trenér Jakub Plíhal
Mobil: +420 731 458 080
E.mail Jakub.Plihal@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Bronislav Plíhal
Mobil: +420 604 689 082
E.mail Bronislav.Plihal@fbcostrava.cz

Starší žačky A (ročník 2003, 2004)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Lukáš Robenek
Mobil: +420 734 288 190
E-mail: Lukas.Robenek@fbcostrava.cz
Trenér brankařek Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Ing. Aleš Poukar
Mobil: +420 556 688 471 
E-mail: Ales.Poukar@fbcostrava.cz
Fyzioterapeut Václav Jurečka
Mobil: +420 731 417 443
E-mail: Vaclav.Jurecka@fbcostrava.cz

Starší žáci A (ročník 2003, 2004)

Trenér Jakub Plihal
Mobil: +420 731 458 080
E.mail Jakub.Plihal@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Bronislav Plíhal
Mobil: +420 604 689 082
E.mail Bronislav.Plihal@fbcostrava.cz

Mladší žáci A (Ročník 2005, 2006)

Trenér Bronislav Plíhal
Mobil: +420 604 689 082
E.mail Bronislav.Plihal@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Jakub Plíhal
Mobil: +420 731 458 080
E.mail Jakub.Plihalk@fbcostrava.cz

Mladší žákyně A (ročník 2005, 2006)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Lukáš Robenek
Mobil: +420 734 288 190
E-mail: Lukas.Robenek@fbcostrava.cz
Trenér brankařek Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Ing. Aleš Poukar
Mobil: +420 556 688 471 
E-mail: Ales.Poukar@fbcostrava.cz
Fyzioterapeut Václav Jurečka
Mobil: +420 731 417 443
E-mail: Vaclav.Jurecka@fbcostrava.cz

Elévové A (Ročník 2007, 2008 a s tím, že mohou nastupovat hráči po dovršení 7 let)

Trenér Jozef Grega
Mobil: +420 725 822 972
E.mail Jozef.Grega@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Bronislav Plíhal
Mobil: +420 604 689 082
E.mail Bronislav.Plihal@fbcostrava.cz

Elévkyně A (ročník 2007, 2008 a s tím, že mohou nastupovat hráči po dovršení 7 let)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
E-mail: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Asistent trenéra Lukáš Robenek
Mobil: +420 734 288 190
E-mail: Lukas.Robenek@fbcostrava.cz
Trenér brankařek Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
E-mail: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Ing. Aleš Poukar
Mobil: +420 556 688 471 
E-mail: Ales.Poukar@fbcostrava.cz
Fyzioterapeut Václav Jurečka
Mobil: +420 731 417 443
E-mail: Vaclav.Jurecka@fbcostrava.cz

Přípravka A (ročník 2009 2010 s tím, že mohou nastupovat hráči po dovršení 5 let)

Trenér

Ing.Jaromír Rymel
Mobil: +420 724 343 969
E.mail Jaromir.Rymel@fbcostrava.cz

Ženy B (ročník 1998 a starší)

Trenér Jakub Robenek
Mobil: +420 734 288 191
E-mail: Jakub.Robenek@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Romana Skácelová
Mobil: +420 732 410 166
E-mail: Romana.Skacelova@fbcostrava.cz

Veteráni A (1983 a starší)

Trenér Otto Kubiš
Mobil: +420 724 867 113
E.mail Otto.Kubis@fbcostrava.cz
Vedoucí družstva Rolf Franke
Mobil: +420 777 557 372
E.mail Rolf.Franke@fbcostrava.cz

 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři