Kontakty

FBC OSTRAVA z.s.

Hladnovská 259/128
712 00 Ostrava - Muglinov
IČ: 64628060
DIĆ:
CZ64628060
bankovní spojení: 374131363/0300

GPS: 49.8553703N, 18.2955819E


Vedení klubu

Generální manažer Rolf FRANKE
Mobil: +420 777 557 372
Email:
Rolf.Franke@fbcostrava.cz
Sportovní ředitel klubu Mgr. Lubomír ŠIMON
Mobil: +420 608 889 211
Email:
Lubomir.Simon@fbcostrava.cz
Generální sekretář klubu Radek KUČERA
Mobil: +420 775 149 346
Email:
Radek.Kucera@fbcostrava.cz

Zaměstnanci klubu

¨
Marketing Ing. Luděk Pasecký
Mobil: +420 602 775 598
Email: Ludek.Pasecky@fbcostrava.cz
Manažerka klubu  Karin Vavrečková
Mobil: +420 773 652 756
Email: Karin.Vavreckova@fbcostrava.cz
Účetní klubu Martina KOPKOVÁ
Mobil: +420 776 772 607
Email: Martina.Kopkova@fbcostrava.cz
Správce haly Hana LIŠKOVÁ
Mobil: +420 605 434 113
Email: Hana.Liskova@fbcostrava.cz

Hlavní pořadatel:

Hlavní pořadatel
Světlana Šešulková
Mobil: +420 775 969 213
Email: Svetlana.Sesulkova@fbcostrava.cz

Fotograf:

Fotograf Ladislav KÁŇA
 
Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři