Ženy předvedly kanonádu

sobota 10.2.2018 | VG

V parádní představení střelkyň družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava se změnilo utkání 19. kola extraligy, v němž ostravský celek rozmetal tým Jičína 17:5.

19.kolo, 10.2.2018, 20:00
17:5(6:1, 5:3, 6:1)
FBK Jičín
FBC Ostrava: Tomšová – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Zuzaníková, Grossová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Greiplová, Sedláčková – Pastušková, Lichnová, Šromotová – Kapcová.
FBK Jičín: A.Kociánová – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová, Jiřičná – Kůželová, Kloutvorová, Žůrková – T. Mrázková, Svobodová, Exnarová – Kosová
Branky a nahrávky: 8.Kotzurová (Kapcová), 8.Šromotová (Lichnová), 10.Sedláčková (Vrlíková), 11.Grossová (Pastušková), 11.Vrlíková (Kajfoszová), 15.Kapcová (Kotzurová), 25.Kotzurová (Vrlíková), 28.Sedláčková (Tomšová), 28.Lichnová (Šromotová), 31.Kapcová (Pastušková), 36.Pastušková (Rybičková), 42.Patakyová (Rybičková), 44.Kotzurová (Sedláčková), 49.Patakyová (Kajfoszová), 52.Patakyová (Kajfoszová), 54.Rybičková (Pastušková), 54.Sedláčková (Vrlíková) - 1.Žůrková (Bachmaierová), 27.Bachmaierová (Kosová), 30.Bachmaierová (Žůrková), 40.Žůrková (Bachmaierová), 47.Kosová (Kloutvorová). Rozhodčí: O.Filipčík, R.Števček. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60.