Trenér: Takhle by to šlo, dámy

sobota 20.1.2018 | VG

K suverénnímu vítězství dokráčely florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 17. kole extraligy, když doma jasně porazily brněnské Židenice 7:2.

17.kolo, 20.1.2018, 20:00
7:2(1:1, 3:0, 3:1)
Židenice
FBC Ostrava: Lišková – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Sedláčková – Pastušková, Káčová, Šromotová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková – Lichnová.
Židenice: Krištofová – Sedláčková, Pravcová, Drápalová, Valehrachová, Pospíšilová – Hyksová, Smutná, Novotná – Léblová, Hřebíčková, Sejáková – Praxová, Federselová, Indrová – P. Grufíková, Machů.
Branky a nahrávky: 7.Kapcová (P.Hudáková), 23.Káčová (Rybičková), 24.Sedláčková (Zuzaníková), 31.Kapcová (Kajfoszová), 43.Kapcová (Rybičková), 45.Kapcová (P.Hudáková), 52.B.Sedláčková (Patakyová) - 15.Machů (Smutná), 53.Novotná. Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76.