Junioři: Překvapili, zklamali a ztratili.

úterý 6.2.2018 | Jaroslav Heiser |

Tak lze ve stručnosti vyjádřit poslední odehrané tři zápasy našich juniorů. Dokázali jsme vybojovat 4 body a zůstali jsme na 7. pozici v tabulce KB ligy. Na šestou pozici Sparty ztrácíme bod a máme náskok jednoho bodu na osmé Ústí.

V dohrávce 13. kola jsme doma na ČPP Aréně 24. 1. nastoupili proti PSN Tatran Střešovice a ve velmi kvalitním utkání jsme dokázali soupeře překvapit a porazili jsme loňského mistra 7:6. Trenér Petr Koutný řekl: „Oba týmy hrály dobře a my jsme o ten jeden gól byli lepší.“

V Praze 27. 1. proti Spartě jsme zklamali hlavně ve druhé třetině, kterou jsme prohráli o 4 góly. Zápas skončil 9:4. Trenér Petr Koutný řekl: „Ostrava se porazila sama svojí nedisciplinovaností a neuposlechnutím pokynů trenéra.“

Následující den jsme hráli v Ústí nad Labem, kde jsme byli po celý zápas lepším týmem. Vedli jsme po druhé třetině o dvě branky, ale nedokázali jsme utkání dotáhnout do vítězného konce. Domácím se podařilo v přesilovce dvě minuty před koncem vyrovnat a v nájezdech měli více štěstí. My jsme ztratili 2 body po prohře 6:5pn. Trenér Ivo Šindler řekl: „Hrubá nedisciplinovanost našich zkušených hráčů nás stála vítězství.“

Do konce základní částí nám zbývají 4 zápasy. Tento víkend nás doma na ČPP Aréně čekají Black Angels a Chodov. Chtěl bych Vás, fanoušky florbalu, jménem svým i hráčů, pozvat na tyto zápasy. Jen společně se nám může podařit zvítězit!