Junioři: Povinná výhra

úterý 9.1.2018 | Jaroslav Heiser |

První utkání v novém roce jsme vyhráli. Stále nám patří 8. místo v tabulce, ale na 7. místo ztrácíme jen bod a dva na šestou pozici.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 8:4 (1:2,4:1,3:1)

V neděli 7. 1. se hrálo 14. kolo KB ligy juniorů. Hosté přijeli jen s 10 hráči a 2 brankáři. Naše soupiska byla doplněná o dorostence, kteří tak dostali šanci se ukázat před trenérem a diváky. V úvodu utkání asi došlo k podcenění soupeře nebo nebyla dostatečná koncentrace. Z prvních dvou střel, které šly na naši branku jsme dvakrát inkasovali gól. Sice jsme ještě v první třetině snížili stav na 1:2, ale herně nám to skřípalo. Vše se změnilo hned na začátku druhé třetiny. Ovládli jsme střed hřiště, přišly góly do soupeřovy sítě a klid do kombinace. Do hry se zapojilo všech 18 hráčů. „Chci postupně dávat více příležitostí mladým hráčům z dorostu. Ze širšího kádru juniorky chci vybrat nejlepší jednotlivce. Vytvořit z nich partu a připravit tým na závěr sezóny tak, abychom v play-off zápasech vyhrávali,“ řekl trenér Koutný.

Milí rodiče a fanoušci týmu,

chtěl bych Vás pozvat na náš nejbližší zápas, který hrajeme doma na ČPP Aréně ve středu 24. 1. od 17:00 hod. proti nejlepšímu týmu soutěže PSN Tatran Střešovice. Přijďte podpořit naše juniory a Vaše děti v co největším počtu! Bubny, hlasivky a potlesk vítáme.